Hakkımızda

Kahvecioğlu ailesi hizmetlerine 1983 yılında AEG yetkili servisi olarak İzmir’in Menemen ilçesinde başladı. Beyaz eşya sektöründe kendini geliştiren ve profesyonel başarılara imza atan firma 1996 yılında AEG’nin kapanmasıyla Bosch, Siemens ve Profilo markalarının yetkili servisi olarak hizmetlerine devam etti. 


Kurucuları Can ve Ercan Kahvecioğlu kardeşlerin olduğu firma, yönünü 32 yıllık geçmişe sahip yetkili servis hizmetinden perakende satış sektörüne çevirdi ve başarısını daha da ileriye taşıdı. Kaliteyi, kusursuz hizmeti ve güveni her zaman yol haritası olarak benimseyen firma, BSH grubunun Premium markası olan Siemens Ev Aletleri ile 2015 yılında perakende sektörüne adım attı. Kararlı adımlarla büyümesine devam eden Kahvecioğlu DTM, 2016 yılında Ümit Bisiklet bayiliğini de bünyesine ekledi.

Uzun süreli ve sürdürülebilir ilişkiler organize etmek için faaliyet gösteren firma, 2017 yılından sonra iş ortaklarının ihtiyaçlarını bütünüyle karşılamak amacıyla, pazara yön veren, kalitesi ve bilinilirliği tüketicilerimiz tarafından kanıtlanmış olan Uğur Derin Dondurucu ve SABANCI Holding’in iklimlendirme sektöründeki markası olan İklimsa markalarını bünyesine kattı. 2019 yılında ise Veito ve İvigo bayiliklerini de bünyesine kattı.

Büyümesine hızla devam eden Kahvecioğlu DTM, daha geniş kitlelere ulaşabilmek amacıyla sektörün ihtiyaçları doğrultusunda 7 gün 24 saat faal olan online mağazasını da 2021 yılında hayata geçirdi. Yeniliklere ayak uydurmak ve fiziksel mağazacılıkta başarıyla sürdürdüğü hizmeti 81 ildeki tüm vatandaşlarımıza ulaştırabilmek için www.beyazesyamarketim.com sitesiyle e-ticaret sektöründe de kararlı adımlarla hareket etmektedir.

Zamanla iş ortaklarının ilk tercihi olmayı başaran firmamız, Menemen’deki mağazalarında ve e-ticaret sitelerinde evinizin ihtiyacı olan tüm beyaz eşya ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. 37 yıllık deneyim, yüksek iş ahlakı ve güvenilirlik prensipleri doğrultusunda kısa sürede geniş kitlelere ulaşan bir firma olmayı başarmıştır.

Gayemiz ve Hedeflerimiz

Kahvecioğlu DTM, son kullanıcıya kaliteli, güler yüzlü ve sürdürülebilir hizmet ulaştırmayı kendisine ilke edinmiştir. Önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olan Kahvecioğlu DTM’nin hedefi, kaliteli hizmetten, iş ahlakından ve en önemlisi güven hissiyatından ödün vermeden sektöre değer katarak büyümektir.

Yüzünde Gülümseme Olmayan Esnaf Olamaz

Bu sözle çalışmalarını sürdüren firmamız, 37 yıldır aynı vizyonla hareket etmekte ve aynı lokasyonda faaliyetlerini sürdürmektedir. Edindiği birikim ile son kullanıcıya doğru hizmeti verebilmek için; kurumsal kültür ile yıllardır değer yargılarımızı var eden esnaflık kültürünü bir araya getirmeyi kendisine ilke benimsemektedir.
 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...