Lider Markalar Beyaz Eşya Marketim`de Sizi Bekliyor!

Tarih: 06.06.2023 16:41
Lider Markalar Beyaz Eşya Marketim`de Sizi Bekliyor!
Ev bütçenizi yıpratmayan ödeme koşulları ve ekonomik fiyat politikalarımızla üst segmentteki markaların en revaçta olan yüksek teknoloji ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Beyaz Eşya Marketim’in Geniş Ürün Gamını İncelediniz Mi?

Sıfırdan ev kuranlar ve evini yenileyenler için 1983’ten beri ekonomik çözümler sunan Kahvecioğlu DTM, beyaz eşya sektöründe ve elektrikli ev aletleri konusunda bugün sektörün parlayan bir yıldızıdır. Uzmanlığını kanıtlamış birçok seçkin markayı aynı çatı altında buluşturan Kahvecioğlu, İzmir’in Menemen ilçesindeki fiziksel mağazasının yanı sıra zengin ürün çeşitliliği sunan online mağazasıyla da daha geniş kullanıcı kitlesine erişmeyi hedefliyor. İleri teknolojilerle donatılmış modeller, şık tasarımlar, fonksiyonel özellikler ve ekonomik fiyatlar büyük mağazamızda beğeninize sunuluyor. Ürün skalası ve marka çeşitliliği konusunda beklentileri maksimum derecede karşılayan Kahvecioğlu, dönemsel kampanyalar, indirimli fiyatlar ve konforlu bir alışveriş deneyimi için Beyazesyamarketim.com mağazasıyla dijital satış konusunda da uzmanlığını sergiliyor.Lider Markaların Adresi

Yaşam alanlarınızda harcadığınız zamanları daha verimli hale getiren ve yaptığınız işlere nitelik katan ev elektroniği ürünlerinde işlevselliğin ve tasarımın çok önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle sektöre değer katan birbirinden değerli markanın imzası olan ürünleri sizlere sunmaya gayret ediyoruz. Ev bütçenizi yıpratmayan ödeme koşulları ve ekonomik fiyat politikalarımızla üst segmentteki markaların en revaçta olan yüksek teknoloji ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz. Dilerseniz bünyemizde satışa sunduğumuz birbirinden değerli markalara yakından bakalım.
 

Siemens Ev Aletleri

Günlük kullanılan elektronik ürünleri ikonik tasarımlar haline getiren ve kesintisiz bir yaşam sunan Siemens Ev Aletleri seçkin modelleriyle bünyemizdeki yerini alıyor. Tüm yaşam alanlarınız için çözüm sunan beyaz eşyalar ve Siemens Elektrikli Ev Aletleri sezgisel teknolojileriyle hayatınızı büyük oranlarda kolaylaştırmaya gönüllü. Siemens cihazlarınızı her yerden kumanda etmenizi sağlayan Home Connect, akıllı yazımlarla donatılmış iSensoric hafızalı ürünler, hızınızı arttıran VrioSpeed gibi teknolojik detaylar, işlerin kusursuz ve keyifli şekilde yerine getirilmesini sağlıyor.

Siemens Beyaz Eşya Kampanyaları içinde yer alan Siemens buzdolabı çeşitlerinde ağır kokuları elimine eden, ısı değişimlerini kontrol eden, ortam nemini dengeleyen ve vitamin değerlerini koruyan MultiAirflow, FreshSense, Airfresh ve HyperFresh gibi teknolojiler göze çarpıyor. Akıllı sensörleriyle dikkat çeken ve en uygun enerji-su kullanım ayarlarını sunan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi gibi seçenekler de zengin ürün yelpazemizde listeleniyor.

Siemens pişirici grubunda estetik dozu yüksek Siemens Ankastre Çeşitlerive solo fırınlar görücüye çıkıyor. Sizleri görüntü karmaşasından kurtaran modeller akıllı fonksiyonlarının yanı sıra estetik tasarımlarıyla dekorasyonunuzu zenginleştirmeye kararlı.
 

İklimsa

Yaşam sahalarınızın havasını tazeleyen ve 4 mevsim boyunca bahar ferahlığını sunan iddialı ürünlerin mimarı İklimsa ürünleri de burada! Yeni nesil ısıtma ve soğutma çözümleriyle uygun sıcaklık oranlarını ayarlamanızı sağlayan İklimsa Klima çeşitleri ve diğer tüm ürünleri kişiye özel taksit avantajlarıyla satın alabilirsiniz.
 

Uğur Derin Dondurucu Fiyatları

Dilediğiniz besinleri 4 mevsim boyunca yiyebilmenizi sağlayan ve sağlıklı depolama görevini başarıyla yerine getiren Uğur Derin Dondurucu Modelleri kategoriler altında kendine yer buluyor. En revaçta olan sandık tipi ya da dikey Uğur derin dondurucu çeşitleri, evinizin ekonomisini düşünen düşük enerji sınıflarıyla da sektörün lideri konumunda. Ulaşılabilir fiyatlarıyla şimdi Kahvecioğlu’nda sizler için sergileniyor.
 

Diğer Önemli Markalar

Müşterilerine geniş bir ürün çerçevesinde hizmet sunmayı amaçlayan Kahvecioğlu, pazarda önemli bir konuma sahip, sektörün yükselen markalarının da bayiliğini yapıyor. Hafifliğin ve özgür ulaşımın sembolü olan Ümit Bisiklet markasını bünyesine katan firmamız, 2018 yılında başladığı Mitsubishi, Sigma, Sharp ve General Electric bayiliklerine ek olarak Veito veİvigo markalarının da satışını gerçekleştiriyor.
 

Konforlu ve Ekonomik Bir Ev Alışverişi

Zaman içerisinde tüm iş ortaklarının ilk tercihi olmayı başaran firmamız, Menemen’deki yeni mağazasında evinizin ihtiyacı olan tüm beyaz eşya ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. 37 yıllık deneyim, yüksek iş ahlakı ve güvenilirlik prensipleri doğrultusunda kısa sürede geniş kitlelere ulaşan markamız sektöre değer katan bir firma olmayı başarmıştır.

Daha geniş kitlelere ulaşabilmek amacıyla kurduğumuz online alışveriş mağazamız 7 gün 24 saat boyunca hizmetinize sunulmuştur. Yeniliklere ayak uydurmak ve fiziksel mağazacılıkta başarıyla sürdürdüğümüz hizmeti 81 ildeki tüm vatandaşlarımıza ulaştırabilmek için Beyazesyamarketim.com internet sitemizle de artık hizmetinizdeyiz.
 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...