Her Mevsim Konforun Adı: Mitsubishi Klima

Tarih: 06.06.2023 16:43
Her Mevsim Konforun Adı: Mitsubishi Klima
Mitsubishi klimaların Özelliklerini keşfe çıkmaya ve söz konusu klimaların inovatif teknolojileri hakkında bilgi sahibi olmaya hazır mısınız?

 

 

Kış Mevsiminde Sıcacık Yaşam Alanları İçin...

Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında kurtarıcımız olarak devreye giren Mitsubishi Klimalar, kış aylarının keyfini doyasıya çıkarmamız, yaşam alanlarımızı sıcacık hale getirmemiz ve kışı en konforlu ve huzurlu şekilde geçirmemiz için tekrar sahneye çıkıyor. Peki, Mitsubishi Klimaların Özelliklerini keşfe çıkmaya ve söz konusu klimaların inovatif teknolojileri hakkında bilgi sahibi olmaya hazır mısınız? Zira, Mitsubishi klimalar, her mevsim yaşam alanlarınızı dilediğiniz ısıya getirmeniz için çoktan hazır!

Mükemmel Enerji Tasarrufu

Maksimum performans ile mükemmel enerji tasarrufunu bir arada sunun Mitsubishi klimalar, kapasitesi arttırılmış ısı değiştiricisi ve yüksek verimlilik sağlayan motorları sayesinde, sizlere dilediğiniz kusursuz kullanımı sunmakta. Bu noktada, pek çok teknik özellikle donatılan söz konusu klimalar, DC PAM Inverter Teknolojisiile ayarlanan sıcaklığa en kısa süre içerisinde ulaşmanızı sağlıyor. Cihaz, çalışmaya başladıktan hemen sonra kompresörün değişken çıkış güçleri sayesinde hızlı bir soğutma veya ısıtma yaparak, en soğuk günlerde bile evinizi dakikalar içerisinde sıcacık hale getirmenize olanak tanıyor. Bunun yanı sıra, istenen sıcaklık değerine ulaştıktan sonra enerji tasarrufu yapmak için kompresör hızını yavaşlatan klimalar, hem doğaya hem de cüzdanınıza katkıda bulunuyor.

Akıllı Hava Akımı Kontrolü

Mitsubishi klimalar, sizi anlayarak ihtiyaçlarınıza en akıllı çözümü sunar. Programlanmış 3D AUTO özelliği ile klimalar, otomatik hava akım hacmi ve hava akım yönü kontrolü sayesinde tüm odada en verimli ve konforlu şekilde hava akışı yaşanmasını sağlar. Bununla birlikte, hava kanallarının tasarımında, ideal hava dolaşımı sistemini geliştirmek amacıyla Mitsubishi klimalarda, jet hava dağılımı sistemi bulunmaktadır. Bu sistem ile fanda oluşturulan hava akımı, minimum güç tüketimi ile çok miktarda havayı homojen ve sessiz olarak uzun mesafelere üfler. Bu sayede, büyük mekânların bile ortam genelindeki konfor kalitesini arttır. AUTO OFF fonksiyonuna da sahip olan bu klimalar, odada kimse olmadığı zaman çalışmayı durdurur ve 1 saatlik yokluğun ardından "bekleme" moduna geçer. Klima, odada tekrar insan hareketlerini algıladığında açık hale gelerek istediğiniz sıcak ortamı elde etmenizi sağlayacaktır.

Kendi Kendini Temizleme İşlevi

Sağlıklı bir ısıtma ve ferah bir yaşam alanı herkesin hakkı. Mitsubishi klimalar, kendi kendini temizleme özelliği bulunan iç ünite sistemine sahiptir. Cihazın normal çalışması bittikten sonra bu özellik devreye girerek takip eden 2 saat boyunca iç üniteyi temizlemektedir. Aktif veya pasif hale getirilebileceğiniz bu fonksiyon ile küf oluşumu önleyebilir, aynı zamanda da hava kalitesini korumaya alarak cihaz parçalarının ömrünü uzatabilirsiniz.

Her mevsim kahramanınız olmaya kararlı olan Mitsubishi klimalara, Beyazesyamarketim.com adresinden kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...